Горішньоплавняни можуть дізнатися робочий стаж онлайн

0

На даний час свій робочий стаж можна дізнатися не виходячи із дому, зробити це можна в режимі онлайн, якщо людина є клієнтом «Приват-банку». Якщо ж ні, то потрібно буде відвідати Пенсійний фонд, для того, щоб отримати спеціальний код.

Як повідомляє Пенсійний фонд України, в цьому році за новою Пенсійного реформою, в дію плануються вступити нові норми виходу на пенсію. Робочий стаж має бути не менше 25 років, це якщо в цьому році, а впродовж наступних 10 років, мінімальний трудовий стаж, буде збільшуватися на 1 рік.

Якщо горішньоплавнянин є клієнтом «Приват-банку», то має електронний ключ, так званий електронний підпис за допомогою якого можна зареєструватися на сайті не виходячи зі свого дому.

Для того, щоб отримати електронний ключ, потрібно зайти на сайт під назвою «Акредитований центр сертифікації ключів Приват-Банка» за цим посиланням. Зайшовши вибрати вкладку Online-Сервіси. Далі в полі «Для клієнтів» необхідно натиснути вкладку «Отримати сертифікат».

Перейшовши на сторінку авторизації, вона запрацює так само, як і «Приват24». Потрібно ввести свій фінансовий телефон та натиснути увійти. Далі відбудеться авторизація, так само, як в «Приват24».

У наступному вікні, якщо заходити вперше, висвітиться прохання про встановлення спеціального плагіну (тобто, розширення вашого браузера). Для його встановлення скористайтеся підказками браузера, після цього обновіть вікно натиснувши на клавіатурі клавішу F5.

Якщо плагін встановився, то вже при наступній авторизації користувач автоматично попаде на сторінку, на якій побачите свої дані, перевірте їх, якщо поле E-mail порожнє, то заповніть його, після цього натисніть кнопку «Дані вірні».

Далі потрібно обрати місце розташування файлу електронного ключа, його краще зберігати на з’ємному носії – флешці або з’ємному диску, але можна і на жорсткому диску ПК. Вибравши носій, натискаєте «Ок».

У наступному кроці необхідно придумати пароль до свого електронного ключа, ввівши його два рази. Слід натиснути «Далі».

Ось тоді користувач ПК отримає файл електронного ключа на свій носій, він буде дійсний протягом 1 року. На скриньку, яку вказували раніше у «Приват-Банку» прийде лист про підтвердження отриманого електронного підпису (ключа).

Тепер, коли людина має електронний ключ, необхідно перейти на портал електронних послуг «Пенсійного фонду Украни».
Натиснути кнопку «Вхід». У вікні, яке відкриється, в полі «Вибрати АЦСК *» в списку знайти та вибрати сертифікаційний центр, а саме – «АЦСЛ ПАТ КБ «ПриватБанк».
Потім, у тій же формі, вказати місце розташування файлу електронного ключа, ввести пароль від нього і натиснути велику зелену кнопку «Увійти з ЕЦП».
Після цього, користувач потрапить у свій особистий кабінет. І, зможе все там знайти та подивитися.

Коментувати