Горішні Плавні купили у АвтоКраз самоскид з відвалом за три мільйони гривень

0

АвтоКрАЗ до середини березня має поставити у Горішні Плавні, Зіньків, Опішню, Решетилівку та Семенівку по одній комбінований дорожній машині на базі самоскиду КрАЗ-5401С2 з відвалом. Вартість однієї з 4-х КДМ 40.1-01 складатиме 2 млн 982 тис. грн, а вартість однієї КДМ 40-01 — 2 млн 954 тис. грн.

24 грудня Департамент будівництва Полтавської ОДА уклав з ТОВ «Кременчуцький автомобільний завод» (АвтоКрАЗ) договір вартістю 14,8 млн грн.

Це одна з традиційних щорічних закупівель, яка відбувається за умови співфінансування з екологічного фонду області та громад.

До укладання прямого договору Полтавська ОДА протягом серпня-жовтня двічі оголошувала тендери, але скасовувала їх через відхилення більшості пропозицій ще на етапі прекваліфікації. Судячи з тендерної пропозиції, область з самого початку мала намір придбати техніку саме АвтоКрАЗ.

Це не могло не сподобатися традиційному переможцю обласних тендерів — кременчуцькому заводу «Альфатекс», що є дилером білоруських МАЗів. Компанія намагалася оскаржити технічні вимоги КДМок в частині потужності двигунів. Втім, її скарги були відхилені як замовником, так і Антимонопольним комітетом.

 

Коментувати