Горішньоплавнівський музей поповнився новими експонатами

0

11 листопада фонди Краєзнавчого музею міста Горішні Плавні поповнились новими цікавими експонатами, що присвячені Міжнародному фольклорному фестивалю “Калинове літо на Дніпрі” та діяльності міського відділу культури, спорту і туризму.

Директорка Марина Безсмольна з колегами дякують начальнику відділу Ірині Зеленській за гарні та колоритні подарунки, які яскраво доповнять експозицію “Культура” у залі сучасної історії музею.

Фестиваль “Калинове літо на Дніпрі” проводився у місті Горішні Плавні з 2000 року під егідою Міжнародної Ради Організацій Фестивалів Фольклору і Традиційних Мистецтв (CIOFF) при ЮНЕСКО.

Також для вивчення і дослідження історії краю Краєзнавчий музей міста Горішні Плавні запрошує до співпраці жителів міста Горішні Плавні та мешканців Золотнища, Низів, Піддубного, сіл Дмитрівки, Потоки, Єристівки, Пришиба, Кобелячка, Салівки, Келеберди, Мотриного, Григоро-Бригадирівка, Солошиного та ін. Якщо у вас є фотографії, документи, рукописи, спогади про свій рід, визначних особистостей, цікаві історичні події місцевості у якій ви проживаєте, просимо вас надати цю інформацію у зручному для вас форматі.

 

Коментувати