ХТО ОТРУЮЄ МЕШКАНЦІВ ГОРІШНІХ ПЛАВНІВ???

0

Вкотре редакція «Прозорий Погляд» звертає увагу містян на біопрепарат «Алерго STOP амброзія», яким міська влада отруює мешканців та витрачає колосальні бюджетні кошти.

Почалось все з того, що мер Горішніх Плавнів Дмитро Биков разом з директором ДЖКГ Петром Василюком проявили ініціативу, стосовно боротьби з амброзією, мовляв за два роки з території міста її повністю знищать, але…

 

УВАГА! Цей препарат не пройшов сертифікацію і не отримав відповідні висновки санітарно-епідеміологічної інспекції від Міністерства охорони здоров’я. Все, що є у виробника – це сертифікат від органу добровільної сертифікації, в якому зазначено, що атестація виробництва не проводилася і якість не підтверджено!

Однак, на офіційному сайті влади Горішніх Плавнів зазначено, що склад і процентне співвідношення біопрепарату розроблений відповідно до вимог Євросоюзу до біопрепаратів. ТОВ «Грінтехнолоджі» має сертифікат відповідності на продукцію ТМ «Алерго STOP амброзія». За свою безпеку цей препарат прирівнюється до сольового розчину (IV клас небезпеки) http://www.komsomolsk-rada.gov.ua/main/3933-ambrozya-nebezpechniy-buryan-alergen.html.

Звертаємось до міської влади – ВИ самі бачили сертифікат? І чому ВИ дану інформацію не оприлюднюєте на офіційному сайті? Хто буде відповідати за ВАШУ недбалість?

УВАГА!!! Даний препарат знаходиться на території комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства». Робітники КП «Озеленення» приїжджають, набирають розчин у тару і їдуть обробляти. Той факт, що препарат може пролитися і з нього виходять пари – нікого не турбує! Міський водоканал забезпечує водою мешканців Горішніх Плавнів…Чи небезпечна тепер вода?

Нагадаємо, що 17 червня в Горішніх Плавнях  вперше застосували біопрепарат «Алерго STOP амброзія». Процес обприскування бур’янів проводився у районі парку культури і відпочинку, представниками КП «Озеленення» http://www.komsomolsk-rada.gov.ua/main/4447-borotba-z-ambrozyeyu-prodovzhuyetsya.html.

Зауважимо, що в цьому році на знищення амброзії біологічним методом з міського бюджету виділено 2,5 млн. грн. – планують обробити 100 гектарів. Один літр біопрепарату, без урахування поставки, коштує 35 грн. разом з тарою. Крім того враховуються витрати на виконання робіт по обробці вогнищ амброзії.

Відзначимо, що в 2015 році на боротьбу з амброзією виділялося  75 тисяч 124 гривні, а зараз — 2,5 мільйона гривень!

Раніше, мешканці Горішніх Плавнів звертались до міських чиновників в електронній петиції, щоб ті не протирали штани у кабінетах, а вийшли і розкрили очі, бо амброзія росте біля самісінької будівлі виконкому http://prozoro.info/2016/07/07/zastupniku-mera-gorishnih-plavniv-proponuyut-viyti-zi-svogo-kabinetu/.

Місто повинно мати альтернативу, свободу вибору – в даному випадку при виборі речовини для боротьби з амброзією. В іншому випадку ми будемо мати справу з лобіюванням інтересів однієї компанії.

 

 

Коментувати