І сміх, і гріх: як у Горішніх Плавнях вже вчетверте переписують тендерну документацію

0

Департамент житлово-комунального господарства Горішньоплавнівської міської ради знову вніс зміни до тендерної документації стосовно  «Реконструкцію існуючого звалища твердих побутових відходів з облаштуванням сортувальної лінії — Відповідно до проекту» на сайті електронної системи державних публічних закупівель.

Останні, вже четверті, за рахунком зміни до документації конкурсних торгів опублікували вчора, 6 грудня 2016 року на сайті держзакупівель.

Можна припустити, що в такий спосіб, тендерні пропозиції прописуються для конкретного підприємства, яке має виграти торги. Саме через подібні маніпуляції, ряд підприємств просто відсіюються, хоча компаній, які б хотіли взяти участь в тендері на більше, ніж 257 мільйонів гривень, думаємо в країні знайдеться чимало.

Чесно кажучи, за останній рік діяльності горішньоплавнівських чиновників ми не бачили настільки детального і ретельного переписування тендерних умов. Мабуть, пан Василюк вирішує кого ж призначити на «ласий шмат пирога»?

На наш погляд, це все прораховані кроки. Тепер вірогідність того, що усі ці зміни відбуваються підлаштуванням умов для «певної» організації, наближається до 100%.

Цікаво хто буде переможцем даного тендеру, адже проектну документацію по Реконструкції існуючого звалища твердих побутових відходів з облаштуванням сортувальної лінії виконало вже ТОВ «Технобудсервіс 2006»  під керівництвом Сергія Опанасенко. Нагадаємо, що дане товариство має відношення до нардепа Костянтина Жеваго.

А поки що, як завжди, одні крадуть, інші ловлять, а треті намагаються допомогти тим, що вкрали, щоб з ними поділилися накраденим. Свавілля, безчинства й корупція в лавах чиновників Горішніх Плавнів не просто продовжуються, а набирають ще значніших обертів. А горішньоплавняни, що сподівалися на краще майбутнє, залишилися один на один зі своїми проблемами, кількість яких щоразу збільшується.

 

Коментувати