Як відмити гроші та збільшити комунальний платіж для містян, знає водоканал Горішніх Плавнів.

0
Замовник КП ВУВКГ м. Горішні Плавні  Замовляє хімічні речовини на 7,4 млн грн. у підприємства яке фігурує у кримінальних справах з “відмивання” бюджетних коштів. 
КП ВУВКГ виставляє вкрай невигідні умови, спеціально, щоб ні в кого з конкурентів не було бажання подаватися на тендер. Двічі торги були скасовані. На тендер хотіло податися ТОВ “УКРХІМСТАНДАРТ”, але замість повноцінної участі підприємство подало скаргу на дискримінаційні умови.
Замовник скаргу завернув. Торги не відбулися двічі, бо зареєструвався лише 1 учасник – ТОВ “НПП Лаваль” з Дніпра. Його все влаштовувало.
Ця фірма фігурує у кримінальній справі за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 191 КК України за фактом розтрати бюджетних коштів службовими особами КП Водотеплосервіс Калуської міської ради за махінації з хімречовинами (!) Схоже подібний сценарій реалізовується і у  Горішніх Плавнях, де підрядник “НПП Лаваль” так само один з контрагентів.
А яка ж мораль з цієї історії?
Якщо робити тендери конкурентними, не прописувати умови під одного учасника, тоді можлива економія. Ця економія відображається на фінансових показниках Комунального водоканалу, а відтак – на вартості його послуг для населення. Фактично, за всі переплати водоканалу платять прості жителі Горішніх Плавнів.
Через підозрілі тендери, депутатом Мовчаном направлено звернення до Держаудитслужби з вимогою перевірити ефективність використання бюджетних коштів на КП ВУВКГ.

Коментувати