Інформаційно-роз’яснювальна робота по легалізації зайнятості триває у Горішніх Плавнях!

0

19 серпня поточного року фахівцями Горішньоплавнівської міської філії обласного центру зайнятості разом з представниками Пенсійного фонду України та Державної податкової служби м. Горішні Плавні був проведений інформаційний захід щодо пропагування легалізації зайнятості задля попередження працівників про негативні наслідки, які тягне за собою безвідповідальне ставлення до питання працевлаштування, і роботодавців, про можливе застосування санкцій за порушення законодавства про працю.

Упродовж трьох тижнів, починаючи з 12 серпня, триває активна фаза цієї інформаційної кампанії. Фактично планується охопити усі сфери діяльності, але в першу чергу увага буде приділена сферам сільського господарства і будівництва, торгівлі, громадського харчування, ресторанного бізнесу, які є найбільш критичними в плані використання  незадекларованої праці.

Під час проведення заходу проведено роз’яснювальну роботу з 32 роботодавцями та їх працівниками з питань легалізації працевлаштування населення, слухачі отримали інформаційні листівки щодо додержання законодавства про працю і зайнятості населення, а також мали змогу отримати вичерпні відповіді на поставлені запитання.

 

Коментувати