Із Горішніх Плавнів до Бердянська. Юрій Муха зайняв посаду заступника мера.

0

Юрій Муха, вже, колишній депутат Горішньоплавнівської міської ради від “Слуги Народу” склав свої повноваження та відправився на посаду заступника міського голови міста Бердянська з питань економіки.

Так, 24 грудня депутати Бердянської міської ради затвердили на посаді заступника міського голови Юрія Муху, який займеться економічними питаннями. За його кандидатуру віддали голоси 34 депутати з 36 присутніх на сесії.

Нагадуємо, восени 2020-го Дмитро Биков знову виграв вибори міського голови, отримавши майже 75% підтримки жителів. Але на цей раз Юрія Муху він не взяв у свою команду заступників. Ймовірно, через критику на свою адресу під час передвиборчої гонки.

Юрій Муха був кандидатом в мери від партії “Слуга народу”, зайнявши за підсумком друге місце і отримавши 8% підтримки виборців.

У своїх передвиборчих роликах в соціальних мережах колишній заступник мера, наприклад, критикував облаштування системи поливу міських газонів, зрублені дерева біля міського озера, викривав “фірму-прокладку”, яка наживається на прийомі комунальних платежів в Горішніх Плавнях, і так далі.

Не виключено, що жителі міста задалися логічним питанням, чому Юрій Муха мовчав про все це, майже 13-ть років будучи заступником міського голови. І можливо саме така концепція зіграла ключову роль в його програші на місцевих виборах. Але факт залишається фактом, Муха був одним з не багатьох місцевих політиків котрий, робив в місті реальні справи, але за “ширмою” Дмитра Бикова ніхто на це не звертав уваги.

У мережі, хтось каже що Муха зрадник, хтось що “красавчик”.

Якщо об’єктивно подивитись на ситуацію, то після всієї передвиборчої правди зі сторони Юрія Мухи, яка Бикову “не зайшла”, всі розуміють що повноцінна депутатська діяльність в місцевій раді Юрію не світить. (Ось такий вразливий наш мер.-ред.)

 

 

Коментувати