Каста недоторканних: радості життя горішньоплавнівських чиновників

2

Редакція «Прозорий Погляд» продовжує ознайомлювати мешканців міста з «обновками»  державних службовців.

Численні повідомлення про те, як органи влади витрачають бюджетні кошти на закупівлю іномарок на тлі безгрошів’я виглядають принаймні  вже смішно.

Виявляється, «паперові душі» будь-яких рівнів і гілок влади вважають за краще брати авто класом якомога вище. У переліку технічних вимог, які пред’являються до автомобілів, значаться «системи круїз-контролю і клімат-контролю», «обробка салону шкірою», «ЖК-монітори», «системи звукового відтворення з 6 динаміками» і так далі, аж до сидінь з системою підігріву п’ятої точки. Модельний ряд урядових машин останнім часом регулярно оновлюється.

Масова закупівля проводиться восени нинішнього року і має вигляд, нібито високопоставлені посадові особи Горішніх Плавнів встигають, що називається, «стрибнути в останній вагон».

Поїхали…(тобто ми з вами йдемо пішки, а горішньоплавнівські буквоїди скоро будуть роз’їжджати)

24 жовтня на порталі державних закупівель оприлюднені закупівлі трьох іномарок, а саме:

25 жовтня на тому ж сайті оприлюднена закупівля ще одного автомобіля:

Нещодавно ми  повідомляли про закупівлю  4 автівок для «слуг народу». Вартість сягнула 2 млн 300 тис. гривень. Додаємо ще 4 «нових»  придбання і того вийде 8 транспортних засобів.

Тут і калькулятора не потрібно, адже рахуємо мільйони, де нулів багато. Разом сума становить 4 млн. 703 тис. гривень.

Як то кажуть подарунки потрібно купляти заздалегідь, ось і наші чиновники вже встигли подбати про себе.

 

2 коментарі

  1. МУДАКИИИИ!!!! ДЕТЯМ ПРИВИВКИ НЕ ЗА ЧТО СДЕЛАТЬ????!!! Зарплаты у медиков копеешные и т.д. И Спецэко туда же, и Васылюк красавец!! Это не страна – а Гондураас!!!!!!

Коментувати