Комбайн для покосу водної рослинності приїхав у Горішні Плавні, але не обійшлося без конфлікту сторін

0

20 жовтня журналісти Прозорого Погляду стали свідками конфлікту між Міською владою, КП “СпецЕко” та приватним підприємством “Підйомно-транспортне обладнання”. Ціна конфлікту 6 млн.грн.

Суть конфлікту грунтуется на купівлі човна-комбайну для косіння водної рослинності котрий Горішні Плавні, а точніше “КП СпецЕко” замовило у ПП “Підйомно-транспортне обладнання”. 

Закупівля ця триває дуже довго, починаючи з 22 січня 2020 р. по теперішній час, звісно такий великий проміжок часу викликає сумніви і як виявилося, сумніви не безпідставні. 

Забігаючи трохи вперед повідомляємо, човен-комбайн є, заходится на рятівній станції у Горішніх Плавнях.

Але оцінивши оком, Дмитро Биков та пан Карацюба заявили, що комбайн, не підходить. Тобто, навіть не надавши постачальнику можливості запустити машину, продемонструвати її дію, вищевказані “експерти” одноголосо вирішили що все не те. Однак це не завадило їм накласти УМОВНИЙ АРЕШТ (без будь якого юридично обґрунтованого та офіційно задокументованого супроводу) на дану техніку, акт приймання-передачі товару замовники також відмовилися складати і звичайно про оплату виконаного замовлення або повернення товару виконавцю, теж мова не йде. Тобто заволоділи майном незаконно! Про це у коментарі повідомили представники підприємства виконувача. Також виконувачі розповіли що представники “СпецЕко” двічі приїжджали на ПП “Підйомно-транспортне обладнання” та не мали ніяких нарікань щодо комбайна.

За наявною інформацією, комбайн повністю відповідає характеристиці тендерної документації, має всі сертифікати якості (відповідності).

Дмитро Биков коментарів з цього приводу Прозорому Погляду не надав. 

Наступна інформація по цій темі буде надана після перевірки та аналізу.

Загалом ситуація “мутна” була з самого початку, з моменту прийняття рішення про купівлю данного агрегату. Для акваторії Горішніх Плавнів така машина надпотужна, можна було купити дешевшу и менш затратну в обслуговуванні. Але ні, Дмитру Бикову треба все велике та дуже дороге). Нагадуємо цей комбайн вартує трохи більше 6 млн.грн.

 

Коментувати