Комсомольчани просять власників собак прибирати за своїми вихованцями

0

У нашому місті багато жителів дуже халатно ставляться до чистоти. Багато комсомольчан викидають папірці, упаковки і бички від сигарет на землю. До всього іншого, господарі собак дозволяють собі не прибирати за своїми вихованцями.

Звернули мешканці вперше на це увагу після того як зійшов сніг. Хоч куди глянь – всюди екскременти: на газонах, на ігрових майданчиках, тротуарах, всюди.

Зізнайтесь, що у Комсомольську навряд можна побачити щоб господар собаки прибирав після свого вихованця. Де собачка гуляє там і сходила, а за день таких собачок може пройтися і пару десятків. Люди готові витрачати великі гроші на виставки, корми, перукарів для собак, а купити копійчаний пакет шкода грошей або виховання не дозволяє прибрати.

Ось і на сайті Комсомольської міської ради з’явилась нова електронна петиція щодо зобов’язання власників собак прибирати за своїми вихованцями в місцях їх вигулу та в разі не виконання своїх обов’язків штрафувати порушників. Ініціатор Бовдирь Катерина Андріївна запропонували взяти міській владі контроль за вигулом собак.

Підтримати петицію можна тут: http://www.komsomolsk-rada.gov.ua/petitsiyi/4119-kontrol-vygula-sobak.html .

Нагадаємо, що будь-яку електронну петицію розглянуть, якщо вона не порушує вимог законодавства і набере 175 голосів підтримки в установлений термін.

Електронну петицію, яка протягом певного терміну не набере необхідної кількості голосів, після закінчення терміну збору підписів на її підтримку, розглянуть як звернення громадян.

Тримайте наше улюблене місто чистим і Ви самі побачите наскільки приємніше Вам буде тут жити!

Коментувати