Комсомольські депутати вп’яте зібралися на сесію (ВІДЕО)

0

26 січня 2016 року депутати Комсомольської міської ради Полтавської області 7-го скликання вже вп’яте зібралися на сесію. Як зазвичай, спершу пролунав гімн. Засідання відбулося під головуванням міського голови Дмитра Бикова 

 

До сесійної зали були запрошені керівники підприємств, організацій, установ, представники правоохоронних органів, міського суду, прокуратури та представники ЗМІ. В залі були присутні 29 депутатів з 34.

 

На розгляд п’ятої сесії міської ради, винесено понад 10 питань порядку денного.

 

Першочерговими опрацьовували питання фінансового характеру. Доповіла начальник міського фінансового управління Валентина Баландіна стосовно внесення змін до показників міського бюджету на 2016 рік та затвердження переліку одержувачів бюджетних коштів міського бюджету на 2016 рік. 

 

З приводу питань гуманітарного напрямку виступила з промовою начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська.  Депутати підтримали проекти рішень, а саме: «Про затвердження Комплексної програми розвитку культури у м. Комсомольську на 2016 – 2020 роки», «Про затвердження Програми забезпечення культурного дозвілля для жителів м. Комсомольська із залученням муніципального духового оркестру на 2016 рік». 

 

Після доповіді начальника відділу у справах сім’ї та молоді Тетяни Оробченко міські депутати затвердили програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2019 роки, депутати вирішили доповнили Програму розвитку та підтримки сім’ї, охорони материнства та дитинства у м. Комсомольську на період до 2020 року додатковим заходом – привітанням сімей новонароджених у пологовому відділенні міської лікарні за кошти міського бюджету.

 

Депутати підтримали рішення сесії щодо звільнення від оплати харчування в ДНЗ дітей-сиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей-інвалідів; дітей із сімей, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищив рівня забезпечення прожиткового мінімуму, який щороку встановлюється законом; дітей із сімей відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», а також затвердили оплату за харчування для дітей із багатодітних родин у розмірі 50%.

 

Відповідно до порядку денного було затверджено такі міські програми: «Програма розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Комсомольська на 2016 рік», «Програма фінансової підтримки комунальних підприємств та здійснення внесків до їх статутних капіталів на 2016 рік» та «Програма забезпечення житлом окремих категорій громадян у м. Комсомольську на 2016-2017 роки». Депутати підтримали проект рішення сесії «Про перепоховання останків загиблих воїнів Великої Вітчизняної війни 1941 – 1945 років».

 

Опрацювали організаційні питання, серед яких: «Виділення коштів для надання депутатами міської ради матеріальної допомоги малозахищеним громадянам»; «План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів міською радою на 2016 рік»; «Програма з відзначення державних та професійних свят, ювілейних та святкових дат, нагородження осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток міста Комсомольська, реалізації інформаційної політики Комсомольської міської ради Полтавської області, здійснення представницьких та інших видатків на 2016 – 2020 роки».

 

Про питання поновлення та розірвання  стосовно користування земельними ділянками міста, доповідачем виступила начальник відділу економічного аналізу та контролю Віта Пятіна. Також розглянули питання архітектури і містобудування. 

 

Важливим питання було вирішення наданням дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду учасникам АТО. 

 

Так найближчим часом міська влада сформулює реєстр учасників АТО, що звернулися до Комсомольської міської ради на отримання в оренду земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 

Усі питання, які були включені до порядку денного п’ятої сесії Комсомольської міської ради Полтавської області сьомого скликання були розглянуті.

 

{youtube}ae9557u9xmk{/youtube}

Коментувати