«КОМСОМОЛЬСЬКІ ВІСТІ» ПЕРЕЙМЕНУВАЛИСЬ!

0

ppog-center

Керівництво редакції ухвалило рішення про перейменування газети «Комсомольські Вісті» в рамках закону про декомунізацію.

Нагадаємо, що 15 травня 2015 року Президент України Петро Порошенко підписав чотири закони про декомунізацію.

Це закони «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки»; «Про доступ до архівів репресивних органів комуністичного тоталітарного режиму 1917 – 1991 років»; «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 років» та «Про правовий статус та вшанування пам’яті борців за незалежність України у ХХ столітті».

З набуттям чинності законів про декомунізацію місцеві громади мають вже зовсім мало часу для того, щоби добровільно перейменувати населені пункти, міста та вулиці, котрі містять радянські назви. В іншому разі за них це зроблять голови обласних державних адміністрацій.

Напередодні Новорічних свят до редакції надійшов лист з Головного територіального управління юстиції, в якому зазначено, що в строк до трьох місяців, ми зобов’язані перейменувати наше видавництво, в іншому випадку- випуск було би припинено в судовому порядку та накладено штраф.

Наше видавництво схильне дотримуватись Законів та Конституції України і відтепер, у 2016 році, ми вітаємо вас з новою назвою «ПРОЗОРИЙ ПОГЛЯД».

Сподіваємось, що наші читачі будуть й надалі нас підтримувати. Пам’ятайте, що ви завжди можете розраховувати на нашу увагу і прозорий погляд.

 

Коментувати