Комсомольським депутатам встановлять систему для голосування за 700 тисяч гривень

0

У сесійній залі Комсомольської міськради з’явиться електронна система голосування. 22 березня виконком Комсомольської міської ради оголосив про проведення відкритих торгів на закупівлю електронної системи голосування. Витратити сягатимуть 700 тисяч гривень.

За документами тендеру, планують закупити електронну систему голосування, в складі:

рис.1

Є певні вимоги до складових частин системи, а саме пульти для голосування депутатів повинні бути обладнані не менше трьома функціональними клавішами для проведення голосування – «За», «Проти», «Утримався». Також повинні бути обладнані отвором для персональної картки депутата та обладнані мікрофоном та клавішею для вмикання вимикання мікрофону.

Переможець конкурсу стануть відомі 19 квітня о 14-00. Нова електронна система голосування буде встановлена до кінця 2016 року.

На сьогоднішній день депутати голосують за допомогою підняття руки. При цьому місцеві депутати мають право голосувати таємно у окремих випадках, передбачених законом.

Всі результати голосування тепер повинні у той же день публікуватися на сайті місцевої ради і зберігатися там необмежений час. Також вони повинні надаватися на запит згідно з законом про доступ до публічної інформації.

Коментувати