КП ВУВКГ м. Горішні Плавні надало відповідь щодо повернення зайво нарахованих більше 1 млн. грн., за послуги водопостачання та водовідведення

0

На запит редакції щодо перерахунку тарифів та поверненню споживачам зайво нарахованих 1307,63 тис. грн., КП ВУВКГ м. Горішні Плавні повідомило наступну інформацію.

 

Відповідно до діючої редакції Закону України  “Про житлово-комунальні послуги” термін введення в дію тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення було визначено 1,05,2020 року, що і застосовано згідно рішення ВК Горішньоплавнівської міскради від 28,04,2020 р., але 30 березня через внесення змін у деякі законодавчі акти спрямовані на забеспечення гарантій у зв*язку з COVID-19, терміни введення в дію тарифів відтермінували на строк -“протягом п*яти місяців з дня завершення заходів (карантину), встановленим Кабінетом Міністрів України”. Враховуючи обставини комунальне підприємство відтермінувало введення в дію тарифів з 1,05,2020р., про що проінформувало мешканців на своєму сайті але не повідомляючи причин.  На питання “Чи планує взагалі КП ВУВКГ робити перерахунок своїх послуг для громадян.” отримана неоднозначна відповідь але те що здійснення перерахунку, є обов*язком КП ВУВКГ як виконавця надання послуг та має плануватись в обов*язковому порядку, залишили як факт. (див.фото)

 Також підприємство повідомило що незгодне з приписом про перерахунок на суму 1307,63 тис.грн. та оскаржує дану ситуацію у судовому порядку.  

 Повідомляємо: На сайті Держспоживслужби 20 березня поточного року зявилась інформація про те що, комунальним підприємством та органами місцевого самоврядування м. Горішні Плавні було необґрунтовано  розраховано та  встановлено (у тому числі за результатами коригування) тарифи на послуги централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), що надаються за договорами, укладеними до введення в дію Закону України від 09.11.2017 N 2189-VIII “Про житлово-комунальні послуги”.

 Також складено акт, на підставі якого винесено припис щодо усунення порушень порядку формування, встановлення та застосування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, яким зобов’язано привести діючі тарифи до рівня економічно обґрунтованих витрат та повернути споживачам зайво нараховані кошти за надані послуги, шляхом здійснення перерахунку на суму 1307,63 тис. гривень.

 

Коментувати