КВП «Теплоенерго» досі не відновило подачу гарячої води у Горішніх Плавнях

0

Заборгованість державного бюджету підприємствам житлово-комунального господарства за надані споживачам пільги й субсидії величезна і становить у цілому по країні близько 60 млрд грн. Про це пише офіційний сайт Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Зокрема, заборгованість державного бюджету перед КВП «Теплоенерго» складає 24 млн грн. Тому в підприємства виникла заборгованість за використаний природний газ перед НАК «Нафтогаз України», транспортувальниками палива магістральними трубопроводами ПАТ «Черкасигаз» та ПАТ «Кременчукгаз», що надають послуги з розподілу газу.

Склалася проблемна ситуація, тому що держава не виконує свої зобов’язання. Чиновники сподівались, що комунальне підприємство отримає хоч якусь частину коштів з державного бюджету та зможе не тільки провести взаємозаліки, погасити борги, але й розрахуватися за спожиту воду та електроенергію, виплатити податки й заробітну плату. Також зможе запустити котельні, які були зупинені для проведення планових ремонтних робіт, і надавати послуги населенню з подачі гарячої води. На жаль, наші потреби і проблеми не були враховані.

Крім того, у зв’язку зі значним зростанням тарифів на теплову енергію, борг населення перед «Теплоенерго» за минулий опалювальний сезон дуже збільшився. Боргом будуть займатися в робочому порядку, у тому числі стягувати й через суди. Для підтримки стратегічного підприємства з міського бюджету виділяються кошти на поповнення його статутного фонду, на реалізацію заходів з підготовки мереж, котелень до роботи в зимовий період. На даний час тільки котельня 15-го мікрорайону, маючи можливість працювати на альтернативному паливі, подає своїм споживачам гарячу воду.

 

Коментувати