«ЛЕЖАЧІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ» У КОМСОМОЛЬСЬКУ СТАЮТЬ НЕБЕЗПЕЧНИМИ

0

Мало не на кожній з комсомольських вулиць встановлено пристрої примусового зниження швидкості, які в народі давно отримали власну назву «лежачий поліцейський». Десь їхнє встановлення доречне, десь – викликає певні запитання, а десь – логіка їхнього встановлення взагалі недосяжна розумінню.

На даний час «лежачі поліцейські» у місті розбиті. Через неналежний стан дорожнього обладнання виникає загроза для нищення коліс автівки, що може спричинити ДТП.

Встановлені на дорогах Комсомольська штучні нерівності були приведені в непридатність комунальною технікою під час прибирання снігу. В свою чергу, міська влада запевнила громадян, що з настанням тепла усі «лежачі поліцейські» на дорогах Комсомольська відремонтують. Також пообіцяли встановити “лежачого поліцейського” у будь-якому дворі, якщо цього забажають мешканці, але штучні нерівності будуть виготовляти з асфальту.

IMG_7749

«Прозорий Погляд» звернувся до Інтернет ресурсів, щоб дізнатися, яким має бути справжній «лежачий поліцейський» і скільки може коштувати встановлення такого пристрою.

Промоніторивши Інтернет, з’ясувалось, що існують певні стандарти, згідно яких їх встановлюють. Все залежить від інтенсивності руху. Що більша інтенсивність, то він менший. Мінімальна висота обмежувача швидкості становить 3 см, а максимальна – 8 см.

За законом, їх можна встановлювати в районі дитячих навчальних закладах, перед нерегульованими перехрестями (за відповідного обґрунтування), зонами відпочинку. Окрім того, перед пристроєм примусового зниження швидкості мають бути встановлені знак зниження швидкості та пагорб, аби водії знали, що є перешкода на дорозі.

Коштує один асфальтовий лежачий поліцейський щонайменше тисячу гривень. Гумовий вартує значно дорожче. Дорожній знак може обійтися від 200 до 3000 гривень.

 

Коментувати