Літо-2016: Безглузді витрати Горішніх Плавнів

0

Легко і невимушено у Горішніх Плавнях як і раніше смітять грошима, виключно бюджетними, тобто нашими з вами. Хтось подумає, що це невеликі суми, а ось інші могли б жити доволі добре пару-трійку місяців всією сім’єю.

Якщо ви повірили, що при скороченні бюджетів всіх рівнів чиновники зберегли собі тільки життєво важливі витрати, тоді зайдіть на сайт http://spending.gov.ua/ і переконайтесь зовсім в іншому. Саме на ньому виконавчий комітет Горішньоплавнівськоїміської ради під керуванням Дмитра Бикова публікує відомості про проведені ними витрати на закупівлю та надання послуг. І добре, якщо вас потім стане турбувати черв’як, а не гігантський удав сумнівів та заздрощів.

Звичайно у пересічного громадянина, якщо вартість закуповуваних товарів або послуг цілком адекватна, питання часто викликає доцільність покупки. Часом держструктури страждають, скажімо так, зайвою любов’ю до розкоші (такі придбання в чиновницьких колах називають “пафосними”).

Ось кілька прикладів як адміністрація Горішніх Плавнів за літо 2016 витрачала бюджетні кошти.

ТЮЛЬ, ШТОРА та КАРНИЗ коштувала горішньоплавнянам 22 тис. 800 гривень! Можливо, ви ніколи в житті цю красу не побачити, але хоча б будете в курсі, на які «нужди» витрачають бюджет.

Поїхали далі…

ПИЛОСОС МИЮЧИЙ Zelmer VC7920.0ST. Вартість – 6 тис. 346 гривень. Функціональність звісно даного апарату вражає!

Але ж як раніше без нього обходились стільки років? Чому саме зараз?

Ще дуже цікаве придбання – КАРТИНА-КОВКА вартістю 2 тис. 200 гривень. Чесно кажучи – немає слів!

Навіщо???

Також пропонуємо ознайомитись з витратами на КВІТИ. За три місяці літа всього-на-всього 7 тис. 120 гривень.

Дива розуму та й не тільки…Навчіться вже раціонально думати і розподіляти кошти на благо суспільства.

 

Коментувати