Майданчики для собак, WORKOUT та фонтан. Проєкти що запланувались на 2021 рік – Горішні Плавні

0

На 2021 рік у Горішніх Плавнях заплановано побудувати декілька цікавих об’єктів для жителів міста різного віку та навіть для домашніх улюбленців. 

В районі будинку №16 по вул. Миру запланували збудувати фонтан на який витратять 400 000 грн., до речі саме проти цього фонтану, активно виступають, вже другу сесію поспіль депутати від Слуги Народи, мовляв що є набагато важливіші проєкти на які можна направити кошти (наприклад, реконструкція тепломереж міста, котрі постачають тепло до будинків). Але мер зауважив що фонтан нібито буде реалізовано за гроші благодійників, а інші проекти виконуються по мірі можливості.

За тією ж адресою виконають реконструкцію інженерних мереж водопостачання та водовідведення 1 035 500 грн. Вірогідніше за все для забезпечення фонтану водою. Також реконструюють площу за більш ніж півтора мільйони.

Також збудують, аж два, майданчики для дресирування та вигулу собак. Один на перехресті вулиць Соборної та Добровольського, а інший в кінці вул. Конституції (біля човникової станції). Вартує даний проєкт 490 900 грн. Поки що візуального проекту знайти не вдалось, тож ми можемо лише здогадуватись як майданчики будуть виглядати. Чи то буде повноцінний майданчик для дресирування, з перешкодами та трамплінами, чи просто засипана землею або піском рівна поверхня.

У селі Келеберда на спортсменів буде чекати спортивний комплекс для WORKOUT. Теж не зрозуміло якого виду але вартістю 250 000 грн.

Збудують чергову систему поливу біля меморіалу “Вічний вогонь” за за 230 086 грн. Та таку ж систему десь в Келеберді, але за майже 270 тис. грн. 

На благоустрій озера в цьому році виділять аж 8 тисяч 100 гривень. 

Всім цим буде займатись Департамент ЖКГ. Згідно документу, викладені вище проєкти мають бути реалізовані протягом 2021 року.

 

Коментувати