Марнотратство під прикриттям “Великого Будівництва” на дорозі М22 – Кременчук- Горішні Плавні

0
Олексій Мовчан у вівторок розповів на брифінгу у Верховній Раді про приклад марнотратства, яке відбувається на Полтавщині під прикриттям програми Президента “Велике будівництво”.
Мова йде про ремонт автомобільної дороги на ділянці траси М-22-Соснівка-Кременчук-Горішні Плавні. Цю ділянку дороги завершили ремонтувати тільки минулого року, а на ній знову з’явилися ями. Після першої ж зими.
Замовником послуг з ремонту даної ділянки і її балансоутримувачем є ДП “Агентство місцевих доріг Полтавської області”. Головним підрядником, який протягом 2019-2020 років здійснював ремонт дороги, загальна вартість якого склала близько 40 млн грн коштів платників податків, є компанія ТОВ “Трансресурси”.
Депутат звернувся до Голови Офісу Президента України з пропозицією ініціювати перевірку якості ремонту об’єктів, який виконувався під прапором Програми Президента “Велике будівництво” в Полтавській та інших областях України. До Генерального Прокурора України і Держаудитслужби з вимогою провести перевірку ефективності використання бюджетних коштів при здійсненні ремонту дороги Кременчук-Горішні Плавні. Також до Агентства місцевих доріг Полтавської області з вимогою невідкладно вжити дії щодо виправлення і повторного ремонту ділянки дороги Кременчук-Горішні Плавні.

Коментувати