МІСЬКВОДОКАНАЛ ГОРІШНІХ ПЛАВНІВ ВІДКЛЮЧИТЬ БОРЖНИКІВ

0

Багато людей не в змозі оплачувати рахунки, які надаються комунальними підприємствами, і в результаті стають боржниками. Навіть якщо врахувати, що зараз дуже багато хто користується таким видом державної допомоги, як субсидія, кількість боржників залишається величезною.

27-28 вересня 2016 року співробітники КП «ВУВКГ» планують провести відключення недобросовісних платників за допомогою системи блокування каналізації «Спрут». Перекриття каналізації полягає в тому, що на виході унітазу неплатника в загальний каналізаційний стояк ставиться заглушка. Вона дозволяє вивід води, але обмежує висновок густіший субстанції. Варто скористатися санвузлом, як боржник відразу зрозуміє, що його каналізацію заблокували. Неприємний специфічний запах – це найменша неприємність, яка очікує неплатників. Зливний стояк забивається моментально, і користуватися каналізацією стає неможливо.

Як повідомила у відділі збуту ВУВКГ, таким чином водоканал планує підтримати сумлінних платників. Вимушені заходи з відключення будуть реалізовані тільки після узгодження з міською владою.

Також не будуть відключати квартири соціально незахищених верств населення, тих, хто користується субсидіями або мають пільги.

Відновлення надання послуг обійдеться в 600 гривень і буде виконано після повного погашення боргу.

Коментувати