Мотивація для медпрацівників Горішніх Плавнів: надбавки до зарплати, путівки та сучасні кабінети

0

22 грудня 2016 р. на розгляд вісімнадцятої сесії сьомого скликання буде винесено рішення «Про затвердження міської Програми «Про стимулювання кращих за професією медичних працівників I-II рівнів надання медичної допомоги в місті Горішні Плавні на 2017-2021 роки».

Якщо цей документ буде підтримано у сесійній залі, то вже згодом медичні працівники отримуватимуть зарплату більшу, ніж тепер. Для цього розроблено низку стимулів, відповідно, заробітна плата медпрацівників залежатиме від виконання кількісних і якісних показників. Про це інформує офіційний сайт міськради Горішніх Плавнів.

Згідно з Програмою будуть впроваджені номінації для медичних працівників, в разі перемоги надаватимуть додаткову винагороду щоквартально в розмірі посадового окладу (премія виплачується з фонду економії оплати праці), а за результатами кварталів обирається річний переможець, що отримує матеріальну допомогу в таких розмірах:

Лікарі:

– кращий лікар первинної медико-санітарної допомоги – 5000 грн.

– кращий лікар амбулаторно-поліклінічної спеціалізованої служби вторинного рівня – 5000 грн.

– кращий лікар профільного стаціонарного відділення вторинного рівня

– 5000 грн.

– кращий позаштатний міський фахівець – 5000 грн.

Медичні сестри:

– краща медична сестра (помічник лікаря) первинної медико-санітарної допомоги) – 3000 грн.

– краща медична сестра амбулаторно-поліклінічної служби вторинного рівня – 3000 грн.

– краща медична сестра профільного стаціонарного відділення вторинного рівня – 3000 грн.

 

Також, з метою покращення умов праці, кращим лікарям року виконуватиметься сучасний ремонт кабінету із заміною необхідного медичного обладнання, інструментарію, інвентарю, облаштуванням автоматизованого робочого місця згідно вимог охорони праці на суму до 30000 грн.

В разі здобуття перемоги тими самими працівниками другий рік поспіль стимулююче заохочення за пропозицією управління охорони здоров’я визначається за бажанням переможця, а саме одного з переліку:

– оплачувана санаторно-курортна або лікувально-оздоровча путівка в санаторії України;

– навчання на курсах підвищення кваліфікації (розширення спеціалізації);

– щоквартальна премія в розмірі I тарифного розряду за рахунок закладу з фонду економії оплати праці – термін 1 рік.

Медичним працівникам, які здобудуть річну перемогу за номінаціями отримують одноразову матеріальну допомогу щорічно на заході приуроченому професійному святу «День медичного працівника» за пропозицією управління охорони здоров’я Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Наразі по лікувально – профілактичним закладам охорони здоров’я на 2016 рік по запланованим показникам :

– Середня заробітна плата лікаря становить 3506,72 грн., середня заробітна плата по середньому медичному персоналу становить 2596,90 грн. (різниця складає 909,82 грн. це майже 30%).

– Середня заробітна плата молодшого медичного персоналу становить 1666,08 грн. (різниця складає 1840,64 грн., це складає майже 52%).

– Середня заробітна плата спеціаліста (не медика) становить 2059,40 грн. (різниця складає 1447,32 грн., це складає майже 42%).

– Середня заробітна плата іншого персоналу становить 1652,97 грн. (різниця складає 1853,75 грн., це складає майже 53%).

Детальний план заходів можна переглянути у данному документі  plan-zahodiv.docx

 

 

Коментувати