На дорозі Горішні Плавні – Кременчук демонтували знак «Обережно, черепахи!»

0

Всього 10 днів простояв незвичайний дорожній знак «Обережно, черепахи!» на трасі Кременчук – Горішні Плавні. Його за власною ініціативою і за свої гроші встановили кременчуцькі підприємці Юлія і Андрій Погрібний, стурбовані масовою загибеллю черепах на цій ділянці дорозі протягом останніх років.

 Установка була узгоджена з Агентством місцевих доріг Полтавщини – воно обіцяло взяти знаки на свій баланс. Комплект з 4 штук (ще два стоять з двох сторін на ділянці траси Полтава – Олександрія на виїзді з Кременчука), обійшовся подружжю Погрібним в 1600 гривень. На думку керівництва Агентства місцевих доріг, порушень при встановленні не було, оскільки нестандартні інформаційні дорожні знаки існують у всьому світі. Однак патрульна поліція Кременчука заявила про те, що самоуправство не дозволено, і 28 червня від одного із знаків залишився тільки металевий штир, що стирчав із землі.

– Дорожні знаки регламентуються правилами дорожнього руху і державними стандартами і повинні бути зрозумілі водіям, – сказав напередодні демонтажу Кременчуцькому громадському телебаченню фахівець відділу безпеки батальйону патрульної поліції Олександр Марченко. – Тому дорожні знаки з черепахами будуть замінені на знак «Дикі тварини» із зображенням оленя.

 Юлія Погребна написала гнівний пост на своїй сторінці в Facebook: «Поверніть те, що вам не належить, то, що ви зрізали і здали на металобрухт, – звернулася вона до Олександра Марченко. – Ви знали, хто оплачував виготовлення цих знаків, але не посміли навіть попередити, а підло їх вкрали! Але сил і сміливості вистачило зрізати тільки 1 знак … Приїжджайте за іншим, тільки попередьте про це колег на 102 … »

 «Дуже прикро за знищення добрих справ», «Виходить, життя черепахи не має значення?», «Обуренню немає меж!», «Кому знак заважав? Точно зрізали на металобрухт! Беззаконня!!!” – пишуть люди в обговореннях. Можливо, знаки з оленем відповідають державним стандартам, але навряд чи вони будуть відповідати реальній обстановці на цій ділянці дороги.

Фото зі сторінки Юлії Погрібної в Facebook

Коментувати