На прибудинковому паркінгу у дворах вул. Добровольського “дуже розумний” мешканець встановив “паркувальні бар’єри”. Чи законно це?

0

В мережі з*явився матеріал про те що, на одній з прибудинкових паркінгів, по вул. Добровольського відбувся “захват” спільної території, за допомогою, паркувальних бар’єрів.

В результаті встановлення таких «паркувальних бар’єрів» відбувається ні що інше як, обмеження користування іншим особам частини території.

Якщо територія на якій встановлено відповідні бар’єри, є приватною власністю особи котра встановила,  тоді – не питання. Встановлення «паркувального бар’єру» в такому випадку є законним.

Якщо в багатоквартирному будинку створено ОСББ і взято на баланс прибудинкову територію, то власники квартир між собою можуть домовитися про користування такою прибудинковою територією, в тому числі й встановити «паркувальні бар’єри». В інших випадках встановлення таких бар’єрів (замків) незаконно!

Крім цього потрібно врахувати, що встановлення «паркувальних бар’єрів» може створювати труднощі дорожньому руху, і згодом за такі незаконні дії можливо понести адміністративну відповідальність передбачену ст. 139 КпАП.

Фото із соц.мереж.

Коментувати