На сесію виконкому Горішніх Плавнів винесли проєкт рішення щодо зниження податків для підприємців

0

Сьогодні, 19 листопада у Великій сесійній залі виконкому відбулось засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики. 

На розгляд було винесено питання щодо внесення змін до рішення Горішньоплавнівської міської ради від 27.12.2011 «Про встановлення розмірів ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, які здійснюють господарську діяльність, на території Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади Полтавської області». Через численні звернення підприємців стосовно обмежень карантину “вихідного дня”. та потреби зменшити

” Далеко не на всі платежі підприємців, може впливати міська рада, так на приклад, звільнити від сплати ЄСВ міська рада не може – це в компетенції тільки Верховної Ради.” — повідомила Пятіна Віта Михайлівна
начальник відділу економічного аналізу та контролю

Пятіна запропонувала до розгляду проєкт рішення, про звільнення від сплати єдиного податку, фізичних осіб-підприємців першої та другої групи які проводять діяльність, яка підпадає під обмеження карантину “вихідного дня” (0% єдиного податку на листопад – грудень 2020 року).

За попередніми підрахунками відділу економічного контролю це складає приблизно 400 000 грн., за два місяці.

Це питання затверджено до розгляду на 2 сесії 8 скликання, 26.11.2020р..

Якщо рішення буде прийнято, підприємцям потрібно буде звернутися до податкової інспекції з відповідною заявою, автоматичного звільнення не буде.

 

Коментувати