На вулиці Миру, за більш ніж 2млн., “народилася” нова розв’язка

0

Нещодавно у дворі будинку 29 по вул. Миру з’явився об’єкт дорожньої інфраструктури – кільцева розв’язка у дворі житлових будинків.

За державними будівельними нормами України такі об’єкти доречні лише при автомобільному потоці у кількості від 2 000 до 8 000 авт./доба. В інших випадках подібні споруди можна вважати, марнотратством. А обійшовся цей проєкт у 2 270 000 грн. за кошт міського бюджету.

Але реальна сума поки що невідома так як після двох “невдалих” спроб аукціону процедура закупівлі послуги була переговорна, тобто без проведення відкритих торгів. Також переговорна процедура не передбачає створення та публікацію тендерної документації. Так що відкритою і прозорою таку діяльність, назвати не повертається язик і звісно це викликає підозри щодо чергового “дерибану”.  

Редакцією було прийнято рішення направити до департаменту ЖКХ запит, а би отримати достовірну інформацію щодо даного об’єкта.

Замовником будівництва виступило ЖКГ Горішніх Плавнів, а виконавцем ПП “Ефект” котре вже не вперше виконує ремонти та будівництво доріг у місті, яскравий приклад їх роботи, покриття дороги на вул. Будівельників.

Отже до цього “кільця” ще повернемося, якраз і побачимо наскільки охоче ЖКГ та чиновники нададуть інформацію.

 

Коментувати