Найцікавіші питання котрі обговорювались на черговій сесії міської ради – Горішні Плавні

0

На сьомій сесії Горішньоплавнівської міської Ради, піднімались питання. Про передачу “травмованої” ділянки тротуару вулиці Конституції шляхом до профілакторію, на баланс “СпецЕко”, на котрій підрядник поклав не якісну бруківку. Ця ділянка, вже п’ять років знаходиться на балансі департаменту будівництва. За словами Дмитра Бикова, перемовини з підрядником щодо заміни зламаної бруківки пройшли успішно. Поламані ділянки почнуть замінювати, як тільки будуть сприятливі погодні умови. Імовірно у квітні.

Депутати направили в верховну раду заяву щодо правок до законопроекту №2194, про удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин. Законопроект, зокрема передбачає, передачу землі державної власності за межами населених пунктів (крім земель, які потрібні державі для виконання її функцій) до комунальної власності сільських, селищних, міських рад. Органи місцевого самоврядування отримають повноваження змінювати цільове призначення земельних ділянок приватної власності. Також органи місцевого самоврядування, згідно з законопроектом, матимуть повноваження затверджувати детальне планування території за межами населених пунктів. Завдяки чому кошти від продажу або оренди землі за межами населеного пункту, будуть спрямовуватись на місця в повному обсязі, тим самим збільшуючи місцевий бюджет.

Також торкнулися питання щодо КП “Громадська думка”, про трансляцію сесій у записі, щоб усі охочі змогли її послухати. Але у комунального підприємства, немає можливості, немає спеціаліста, на це потребується багато грошей, котрих також немає, і взагалі навіщо створювати конкуренцію ГОК ТВ.

Тож дивіться та слухайте запис сесії на ютуб каналі Прозорий Погляд. У нас є і спеціалісти, і можливості.

Коментувати