Небезпечні дитячі атракціони у Горішніх Плавнях

1

Одним з найулюбленіших місць відпочинку горішньоплавнян  є найбільший у місті парк з фонтаном. У парку полюбляють відпочивати молодь, батьки з дітками, бабусі з дідусями.

До речі, це єдине у Горішніх Плавнях місце, де можна покататись на атракціонах. Саме його унікальність досі “заманює” місцевих жителів, які закривають очі на занедбаність парку, що давно втратив затишний вигляд.

Нині парк в очікуванні масштабної реконструкції. Деякі з атракціонів експлуатуються вже більше 40 років. Безперечними фаворитами серед маленьких відвідувачів завжди були “Веселі гірки”, «Орбіта», покататись на яких є бажаючі навіть у “нелюдний” день. Але, роки даються взнаки, і щойно “Веселі гірки” рушають з місця, механізми видають дивні звуки, що не надто надихають на наступний заїзд.

Чи впевнено Адміністрація парку відповість, що всі атракціони пройшли експертне обстеження та визнані технічно-справними…?

Так, днями до редакції «Прозорий Погляд» звернулась занепокоєна горішньоплавнянка, яка підслухала розмову працівників парку.

Виявилось, що самі співробітники вважають небезпечним для життя катанням на міських атракціонах.

Ось, наприклад дитяча велика гірка «Червона шапочка» перебуває в жахливому стані. У будь-який момент дитина просто може провалитись униз в гірку!

Такий прикрий випадок вже був на меншій гірці – дитину дістали і нібито все обійшлося, адже там висота значно менша, аніж на великій гірці. Страшно уявити, що може статись на «Червоній шапочці»!

Мовчимо вже за те, що всі атракціони дуже-дуже занедбані та брудні. Залишається бажати кращого і зовнішній вигляд більшості атракціонів, фарбове покриття яких вже потріскалось і вкрилось іржею.

Погодьтесь, безпека наших дітей, набагато важливіша аніж кольорова бруківка під ногами!

Сподіваємось, міська влада Горішніх Плавнів занепокоїться даним питанням та в найближчі строки розглядатиме варіанти  вирішення такої серйозної проблеми.

 

1 коментар

Коментувати