Новий рік і нова кільцева розв’язка у Горішніх Плавнях.

1

В планах у мера чергова авантюра за бюджетний кошт.

Можливо більш «важливих» справ пан Биков  немає, то мабуть і думка по реконструкції  перехрестя  проспекту Героїв Дніпра та вулиці Миру народилася дуже швидко.

На малюнку зображено як приблизно це все має виглядати:

Вирішивши що ця ідея довго чекати не може,  12 грудня 2019 року на сайті тендерних закупівель Prozorro  відбувся аукціон з приводу розробки проектної документації,  вартістю 140 000 гривень.

Розробником  проектної  документації  виступить  ФОП Веселова Надія Дмитрівна,  яка  вже багато років співпрацює з місцевою владою .

Нагадуємо що з 2017 року  мер почав будувати в Горішніх Плавнях кругові дороги, позиціонуючи це як  «для разгрузки дорог». Ну, а як по іншому, адже в Горішніх Плавнях так багато автомобілів, тому  без чергового кільця, не обійтись.

Будемо слідкувати за цим «надважливим проектом»  і надіятися, що міській владі не спаде на думку побудувати  підземний перехід або магістраль серед міста.

1 коментар

  1. Сергей on

    Интересно, Быков заузил улицу Конституции. Прошлой зимой там было так ужасно ездить ,машины еле разминались. Лучше побольше детских площадок строил во дворах а то как не лежащие полицейские или круги.

Коментувати