Одними Горішніми Плавнями ситий не будеш. Навіщо Жеваго з Ярошем Кременчук “обробляють”.

0

Політичні схеми за для отримання влади у містах, не новина і не секрет. Всі про це знають, але доказів як завжди мало, суди та правозахисники закривають очі, коли докази таки з’являються (звичайно ж за гроші), вигадуються нові способи обходу законів, потрібні люди купуються та продаються. Як би жорстоко не звучало – це є правда. Нинішні вибори також прозорими важко назвати. Хоча у Горішніх Плавнях поки що все проходить мирно, у сусідньому Кременчуці розвернулися справжні політичні баталії за участю Костянтина Жеваго та його посіпак. Дані особи порушуючи всі можливі законодавчі та моральні норми, за допомогою відвертої брехні, фальсифікації документів, наклепів, намагаються пробратися у районну та місцеву раду. Звісно ж тільки за для власних інтересів. У Горішніх Плавнях поживилися, так мовити, тепер можна стару годівницю залишити осторонь, та перекинутися на свіженьку. А все ради Біланівського кар’єру. Котрий з 2009 року дуже повільно просувається в діяльності, бо Кременчук бореться з розбудовою кар’єру. Цей факт можливо дуже обурює олігарха Жеваго, тому він зі своею свитою і вирішили зайняти владні місця в Кременчуці.

Причин боротьби проти кар’єру та Жевагівських  декілька:

По-перше Екологічна катастрофа. Кременчук промислове місто з трохи нижчими ніж середні показниками викидів в атмосферу, Горішні Плавні в рейтингу забрудненості повітря на четвертому місті наряду з Кривим Рогом та Дзержинськом (тобто вище ніж середні допустимі норми). Новий же кар’єр наблизить показники обох міст до максимального рівня.

Річка Псел. Пояснюю, відстань від Біланівського кар’єру до нафтового ставка-випаровувача лише 700 метрів. Після запуску ГЗК ставок інфільтрується у тіло кар’єру. Окрім токсичних відходів,ГЗК доведеться боротися з кар’єрними ропами, таким собі дуже солоним розчином. Усе це змішається, і ропи разом з фенолами доведеться кудись скидати. Оскільки перенести ставок-віпаровувач неможливо, єдиний варіант для скидання отрути це Псел. Річка стане мертвою! А оскільки Горішні Плавні знаходяться нижче за течією ця катастрофа торкнеться і нашого міста. Пам’ятаєте випадок 2007 року коли 174 працівника Полтавського ГЗК отруїлися невідомим газом. Тоді заступник головного санітарного лікаря Полтавської обл. пан Асаул повідомив,що кар’єр накрило випарами фенолу із ставка- випаровувача. Також була версія, що фенол потрапив в кар’єр з грунту, адже багато років отрута накопичується у грунтах та підземних водоймах.

По-друге Полтавський та Єрестівський комбінати може спіткати доля АвтоКразу. Тобто гроші кар’єрів, обійдуть потреби міста та підуть на розбудову нового більш перспективного Біланівського ГЗК, а Жевагівські люди у Горішніх Плавнях, котрі так само як і у Кременчуці балотуються в депутати від “Європейської солідарності”, будуть всіляко цьому сприяти. Жеваго вже знищив один свій завод (АвтоКраз), кинувши робітників напризволяще (борг по зарплаті перед робітниками сягає 50 млн.грн), тільки заради того аби просунути своїх людей у владу, витративши 500 000 доларів на придбання осередку ЄС, відкати суддям та правоохоронцям, оплату передвиборчої кампанії Яроша (за даними видання АVтограф м.Кременчук). Що йому заважатиме зробити теж саме з чинними ГЗК!? 

Аби цього не допустити, закликаємо, свідомо підійти до голосування на місцевих виборах, пам’ятати про те що осередок ЄС у Горішніх Плавнях також належить Жеваго (за інформацією котру надав колишній член партії) і не має нічого спільного з Порошенко, зважено оцінити кандидатів з чистою репутацією. Не дозволяйте олігарху та його людям продовжувати діяти заради власних інтересів.

 

Коментувати