Освітлення  дитячого містечка у Горішніх Плавнів

0

19 серпня 2016 року на офіційний сайт Горішньоплавнівської міської ради в новий розділ «Увага! Питання!» надійшло звернення від Шкурата Євгена Андрійовича з напрямком – Архітектура і містобудування.

Горішньоплавнянин  підіймає питання стосовно освітлення  дитячого містечка:

«Вже не один рік читаюча молодь, ввечері, збирається у дитячому містечку, щоб провести час на свіжому повітрі з книгою в руках. Там дійсно затишно і приємно! Але в цьому році такий культурний відпочинок став майже неможливим. Річ у тім, що частина високих ліхтарів не працює. А інша частина дратує блиманням – кожні 30-60 секунд то вмикається, то вимикається. Чому так?»

Міська влада вже встигла опублікувати відповідь: «Шановний Євгене Андрійовичу! Викладені Вами зауваження були доведені відповідним службам до реагування. Повідомляємо, що 19 серпня 2016 року вуличне освітлення на дитячому майданчику по проспекту Героїв Дніпра, 21-23 було частково відсутнє з причини відключення автоматичного вимикача через коротке замикання. На сьогоднішній день освітлення на дитячому майданчику відновлено, а дві лампи, що мерехтіли – були замінені. Дякуємо за проявлену Вами пильність та небайдужість.»

Як працює в даному напрямку міська влада Горішніх Плавнів – вирішувати вам. Однак, ми наполягаємо, щоб всі мешканців були трошки пильнішими до проблематики нашого улюбленого міста та частіше вказували на помилки та недоліки керівництву Горішніх Плавнів.

Коментувати