Освоєння бюджетних коштів за «власною технологією» у Горішніх Плавнях

0

Попри погодні умови, комунальники продовжують «освоювати» бюджетні гроші. У місті триває капітальний ремонт дороги на вулиці Гірників.
За вікном термометр показує + 2-3 градуси. На сьогодні дорогу на вул. Гірників обприскують бітумною емульсією, тобто це означає, що наступним кроком буде укладання геотекстилю. Також проводяться роботи з системою зливної каналізації.

Редакції «Прозорий Погляд» комунальні працівники розповіли, що буде відбуватися гаряче укладання асфальту. Варто відзначити, що такі роботи порушують державні будівельні норми України. Так, за правилами, асфальт треба класти в суху погоду навесні або влітку при температурі повітря не нижче + 5 ° С, а восени – не нижче + 10 ° С.

До речі, департамент житлово-комунального господарства Горішньоплавнівської міської ради, в особі директора ДЖКГ Василюка Петра Борисовича, гроші отримав на проведення робіт ще у лютому 2016 року, за рішенням міськради шостої сесії сьомого скликання «Про внесення змін до Програми розвитку житлово -комунального господарства міста Комсомольська на 2016 рік» від 16.02.2016 р.

На жаль, на сайті системи публічних закупівель «ProZorro», чомусь конкурс оголосили про проведення відкритих торгів лише 30 серпня 2016 року.

Звісно усі розуміють, що на проведення необхідних тендерів і експертиз йде приблизно 30-40 днів. Після цього на акцептування пропозиції переможця і підписання з ним договір, також виділяється десь місяць. Але потрібно при цьому мати готові проекти на ділянки, які пройшли державну експертизу. Якщо цього немає, то ця процедура може зайняти додаткові 1-2 місяці.

Підрахувавши всі паперові роботи, можна впевнено сказати, що роботи мали відбутись ще влітку і наразі були б вже завершені. Але хтось тягнув кота за хвіст. Можливо, тому що пан Василюк живе в своє задоволення у постійних відпустках? Або пан Биков був на лікарняному? І тому нікому було проконтролювати робочий процес підлеглих…

Ми стали очевидцями, як «закатують» 10 мільйонів бюджетних гривень …
До слова, з 14 листопада температура повітря в Горішніх Плавнях буде нижче нуля, очікується сніг. Роботи планують закінчити до середини грудня.

P.S. Зазначимо, минулої неділі пан Василюк на офіційному сайті міськради прозвітував, що роботи по фарбуванню мосту скоро розпочнуться. Зауважимо, що кошти на дані роботи були виділені також у лютому 2016 року.

Будьте завжди в курсі найголовніших новин Горішніх плавнів- підписуйтесь на наші групи в соціальних мережах. Обіцяємо повідомляти тільки найважливіше і цікавіше!

Коментувати