«ОТРУЇТИ ПО-КОМСОМОЛЬСЬКИ»

0

Прийшла весна, гарна погода, сонце сяє, діти з батьками граються на вулицях, а люди похилого віку милуються своїми нащадками. Співають пташки, свіже повітря…але чи справді свіже???

Питання теми цієї статті для багатьох наболіле і владою міста замовчане.

Подихати свіжим весняним повітрям у нашому місті розкіш. Комсомольчани задихаються від смогу та різкого запаху, що стоїть за містом від того що у ночі палять використані шпали.

Стало відомо, що фірма «Пілігрим» виробляє розпил шпал, потім їх пакують у мішки та везуть на ЦПО-1 і ЦПО-2 на Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат, де йде їх спалювання. З наших джерел з’ясувалось, що фірма «Пілігрим» має відношення, до депутата Полтавської обласної ради від партії «Блока Петра Порошенка «Солідарність», а саме Дмитра Спатаря.

Міська влада повністю ігнорує дану проблему. На одній із зустрічей з паном Биковим активісти міста задавали питання з цього приводу. Але міський голова все заперечував і ніяких роз’яснень не дав.

Отруїти жителів міста – ось мета міської влади Комсомольська! Нагадаємо, що в процесі спалювання шпали, виділяється токсична речовина -креозот! Забруднення повітря креозотом, особливо небезпечно для немовлят, у яких ще немає свого імунітету, а також для вагітних, людей похилого віку, астматиків і сердечників.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЗАПОРУКА» ЗВЕРТАЄТЬСЯ ДО ДЕПУТАТІВ, МІСЬКОЇ ВЛАДИ ТА ЛЮДЕЙ, ЯКІ ПРИЧЕТНІ ДО СПАЛЮВАННЯ ВИКОРИСТАНИХ ШПАЛ – ДОСИТЬ ТРУЇТИ КОМСОМОЛЬЧАН!

DCYrY7qfIA8

Коментувати