Отримання 5 тис. грн неправомірної вигоди: У Горішніх Плавнях держвиконавцям повідомили про підозру

0

У Горішніх Плавнях двом державним виконавцям повідомили про підозру в одержанні неправомірної вигоди.

Двом державним виконавцям Горішньоплавнівського міського відділу державної виконавчої служби Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) повідомили про підозри у вимаганні та одержанні службовими особами неправомірної вигоди за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням службового становища, за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Згідно з повідомленням пресслужби прокуратури Полтавської області, посадовці вимагали гроші від боржника за закриття стосовно нього виконавчого провадження. Для передачі коштів вони залучили пособника – колишнього працівника служби, якого після одержання 5 тис. грн затримали правоохоронці. Наразі він перебуває під цілодобовим домашнім арештом.

Також 10 червня ідентичний запобіжний захід обрали одному з працюючих державних виконавців. Клопотання стосовно іншого направили до суду. Окрім цього, вирішують питання щодо відсторонення вказаних осіб від посад.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Коментувати