Ожеледь в Комсомольську: жителі міста будьте обережні!

0

У зв’язку з мінливою погодою на багатьох територіях і дорогах міста почав утворюватися ожеледь. Навіть невеликого зниження температури після плюсової позначки вистачило, щоб в лічені години перетворити місто на каток. 

 

Незважаючи на нецензурні вирази комсомольчан на адресу міських чиновників, проблема ожеледі та заледенілих тротуарів так і залишається гострою.

 

На деяких територіями міста в цей слизький період ходити реально складно і небезпечно. Іноді падінь на них не уникнути, а це може скінчитися травмою, особливо для літніх людей.

 

А ось біля найважливіших державних установ міста лід прибирають кожен день зрання. Ми прогулялися біля виконкому, де комунальники підсипали вже десятки разів посипаний асфальт.

 

Лікарі і рятувальники радять дотримуватися кількох простих правил: забути про високих підборах, пересуватися дрібними кроками, не тримати руки в кишенях (заважає балансувати), а в найбільш небезпечних місцях намагатися ступати на всю підошву, злегка нахилившись і розставивши ноги, щоб центр ваги змістився вперед.

 

Бережіть себе, дорогі комсомольчани! Льодові потіхи, схоже, триватимуть всю зиму, як подарунок від недбайливих чиновників і комунальників.

 

Коментувати