Панство не викоренити? Як чиновники Горішніх Плавнів розбазарюють бюджетні кошти

2

Судячи з того, як в Горішніх Плавнях чиновники примудряються влаштовувати собі комфортне та примхливе життя за бюджетний рахунок,то на місто коштів не вистачатиме ніколи.

Чи чує Горішньоплавнівська влада заклик «СКРОМНІШЕ ТРЕБА БУТИ»?

Редакція «Прозорий Погляд» багато разів вивчала витрати чиновників на сайті держзакупівель і знаходила дивовижні приклади безсовісного розбазарювання бюджетних коштів. І неодноразово закликала чиновників до урізання витрат на себе, улюблених. Але…

Цього разу чиновники оплатили 300 тисяч 332 гривні за 4 кондиціонери фірми «Cooper&Hunter». Тобто, 1 кондиціонер виходить вартістю більше 75 тисяч гривень!

Транзакція коштів здійснювалась на ТОВ “ОН ЛАЙН ЕІР”. Дане товариство знаходиться у Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, вул. Окружна, будинок 2. Власниками є КАВНАТСЬКА ОЛЬГА ФЕДОРІВНА, КАВНАТСЬКИЙ МИХАЙЛО НАУМОВИЧ та СОРОЧИНСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР МИХАЙЛОВИЧ (резидент РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ).

Редакція «Прозорий Погляд» намагалась поспілкуватись з представниками даної фірми, але ми потрапили не на менеджера, а на юриста, яка навідріз відмовилась називати вартість даного предмету.

Намагаючись з’ясувати, скільки ж коштують дані кондиціонери, ми пошукали у мережі Інтернет. Так ось, найдешевший кондиціонер фірми «Cooper&Hunter» коштує 6 400 грн., а найдорожчий – 35 тис. 150 грн.

Чим ще захочуть себе побалувати чиновники Горішніх Плавнів наступного разу?

Слідкуйте за нашими новинами і ви дізнайтесь найцікавіше!

 

2 коментарі

 1. по 75 000 грн. за единицу?
  Самый дорогой в КОМФИ 35 000 грн..
  http://comfy.ua/kondicioner-split-lg-a12iwk-a12uwk.html
  Имеем 75000-35000=40000грн. с единицы!
  Заработная плата сокращаемой единицы за пол года!
  http://prozoro.info/2016/08/17/ruchni-deputati-mer-gorishnih-plavniv-bikov-diriguye-golosuvannyam-video/
  Или по 10000 за откат 4 слугам народа с единицы товара! 40000*4=160 000 -???
  Ай “МОЛОДЭЦ”!!!

Коментувати