Патрульна поліція у Горішніх Плавнях

0

18 жовтня на черговій сесії Горішньоплавнівської міської ради,  було відзвітовано інформацію, начальником відділення поліції №2 Кременчуцького відділу поліції ГУ НП у Полтавській області Євгеном Карпцем щодо стану боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку, дотримання правил дорожнього руху та протидії незаконному обігу наркотиків.

Згідно з інформацією управління охорони здоров’я Горішньоплавнівської міської ради в 2014 році кількість людей, постраждалих в ДТП, склала – 39 осіб (11 пішоходів, 4 загиблих). У 2015 році загальна кількість постраждалих становила 34 особи (7 пішоходів, 4 загиблих). Станом на 18 жовтня 2016 року в місті зафіксовано 37 ДТП, у яких постраждало 12 пішоходів.

Депутати міськради звернулися до поліціянта з вимогою в найкоротший термін вжити дієвих заходів спрямованих на припинення у місті наркоторгівлі, торгівлі самогоном та крадіжок кабелю телефонного зв’язку ПАТ «Укртелеком».

Як повідомляє офіційний сайт Горішньоплавнівської міської ради, депутати вирішили звернутися до міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, голови Національної поліції України Хатії Деканоїдзе з проханням створити управління патрульної поліції у Горішніх Плавнях.

Коментувати