Педагоги з Полтавщини вибороли головний приз всеукраїнського конкурсу «Кращий STEM-урок»

0

Учителі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 із поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу імені Л. І. Бугаєвської, що в місті Горішні Плавні на Полтавщині, отримали головний приз конкурсу «Кращий STEM-урок». Нагородження відбулося 11 грудня у Києві на Всеукраїнській конференції «Кращі STEM-уроки: як викладати?».

Як інформує прес-служба Горішньоплавнівської міської ради, нагороди отримали дві вчительки — Валентина Валкова та Алла Зельова. У столиці вони презентували stem-урок з теми «Математичні моделі реальних ситуацій».

Довідково: Конкурс «Кращий STEM*-урок» проводиться з метою популяризації STEM-освіти, виявлення, підтримки ініціативних і талановитих педагогічних працівників, розвитку їхнього творчого потенціалу та заохочення щодо застосовування STEM-технологій під час навчання молоді, а також заохочення дівчат-підлітків вивчати технічні науки через STEM підходи.

Організаторами конкурсу є Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», Фонд ООН у галузі народонаселення, Міністерство освіти і науки України за підтримки Інституту модернізації змісту освіти і громадської спілки «Стем коаліція». Про це передає «Полтавська область онлайн».

Коментувати