Під покровительством Жеваго керуючий водоканалом Сергій Ярош статно “прибарахлився”

0

Кандидат у мери Кременчука від “ЄС”, а також чинний керуючий КП ВУВКГ м. Горішні Плавні Сергій Ярош, з успіхом перейняв звички від боса. 

У Кременчуці Ярош працював начальником ЖЕКу, в ті часи коли ЖЕКи “раптово” стали приватними. Потім недовго керував міською комуналкою.

Працюючи на Жеваго довгий час, на минулих виборах 2016 відверто використовуючи адмінресурс перебуваючи на посаді заступника мера Кременчука, агітував за жевагівських кандидатів, а коли той програв у виборах, після того, як мером обрали Малецького, Ярош втік до Горішніх Плавнів, де його призначили на посаду директора водоканал. з тогу часу багато чого змінилося, зокрема статки останнього. 

Наприклад у декларації за 2016 рік у власності Сергія Михайловича гараж та 2 700 000 грн.,готівки все інше дача, земельна ділянка та старенький POLO у власності дружини, згідно декларації, у той рік вже на посаді директора водоканалу, Ярош заробив 127 877грн., офіційної зарплати.

У 2017 році офіційний річний дохід Яроша вже складає 175 115 грн., а до готівкових коштів додалося 100 тис.грн., тобто на момент декларування сума склала 2 млн 800 тис., а також у сім’ї Ярошів з’явилася квартира у Кременчуці, звичайно ж записана на дружину.

2018 рік. У пана Яроша знову зросла зарплата, і за звітній період він декларує вже 318 014 грн., до власної готівки додається ще 100 тис., тобто вже 2 млн., 900 тис.

В  2019 році зарплатня становить 397 350 грн.,(всім би такий стрімкий приріст зарплатні – ред.) готівки стало на 200 тис., менше але з’явилась новенька Honda CR-V 2018 р/в. котра в салоні коштує від 1 млн., грн. і знову ж, дане авто у власності дружини!

Залишається тільки гадати скільки знаходиться у “чорній” власності директора водоканалу, чиї інтереси він планує відстоювати якщо стане мером Кременчука, а головне питання, хто буде продовжувати  адміністративно – господарські афери, котрі запровадив Ярош у Горішніх Плавнях.

Нагадуємо, що на початку вересня Жеваго взяв контроль над осередком Європейської Солідарності в Кременчуці, він хотів поставити своїм кандидатом в мери Кременчука Щербину, котрий працює на Біланівському ГЗК, але через кілька днів чомусь передумав та висунув Яроша. Подейкують, Жеваго вважає, що кременчужани проголосують за Яроша через прізвище, бо в Кременчуці  дуже популярний голова “правого сектора” Дмитро Ярош. Можливо він думає що люди переплутають двох Ярошів і замість героя Майдану проголосують за директора водоканалу.

Кажуть що сам Ярош хотів до “Слуг Народу” але щось не склалося і Жеваго його відправив до Порошенка, якого ще рік тому називав мародером та жорстоко критикував. Але це не заважає використовувати партію Порошенка у своїх власних інтересах, для того щоб взяти під контроль не тільки Горішні Плавні, а ще й Кременчук.

 

Коментувати