Підтримка бізнесу, розвиток ЖКГ та дороги. На що виділені кошти? – Горішні Плавні

0

Фінансові зміни Горішньоплавнівської ОТГ на 2021 рік. Рішенням шостої сесії восьмого скликания.

Внесли зміни до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою на 2019-2023 роки. Директор департаменту житлово-комунального господарства Петро Василюк доповів, що з міського бюджету виділено 295 тис. грн КП «СпецЕко» на поточне утримання об’єктів благоустрою, 70 тис. грн – на оплату послуг із відлову, стерилізації та утримання безпритульних тварин; КП «Міськсвітло» – 120 тис. грн на утримання міського парку. У 2021 році передбачено 3,6 млн грн на здійснення заходів із будівництва, реконструкції об’єктів по вул. Миру, 16. На забезпечення функціонування підприємств, установ та організацій, що виробляють, виконують та/або надають житлово-комунальні послуги виділено 500 тис. грн: КВП «Теплоенерго» – 200 тис. грн, КП ВУВКГ – 200 тис. грн, КП «СпецЕко» – 100 тис. грн. У 2021 році передбачено 500 тис. грн – внески до статутного капіталу КП «Міськсвітло». На заходи з утримання та розвитку автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури території Горішньоплавнівської територіальної громади додатково виділено 1,4 млн грн.

Внесли зміни до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки на 2021-2025 роки. За рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища виділено 1млн грн на реконструкцію очисних споруд по вул. Шевченка у с. Дмитрівці.

Внесено зміни до Програми з будівництва об’єктів комунальної власності на 2021 рік. Додатково виділено 122 тис. грн на проходження експертизи та проєктні роботи ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 та СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5; 1,5 млн грн – на реконструкцію приміщень хірургічного корпусу, 1,1 млн грн – на благоустрій території міської лікарні, 500 тис. грн – на капітальний ремонт амбулаторії в с.Дмитрівці, 400 тис. грн – на благоустрій території біля будівлі клубу в с.Келеберді.

Затвердили Програму розвитку та підтримки малого й середнього підприємництва на 2021-2023 роки. Мета програми – створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього підприємництва, запровадження ефективних форм співпраці органу місцевого самоврядування, Фонду підтримки підприємництва й суб’єктів підприємництва, залучення молоді до підприємницької діяльності. Реалізація заходів сприятиме збільшенню податкових надходжень до міського бюджету, збільшенню кількості робочих місць, розвитку інвестиційної активності, тощо. Загальний обсяг фінансування 924 тис. грн.

 

Коментувати