Пішохідні переходи для горішньоплавнян!

0

Питання про необхідність посилити взаємодію і комунікацію між населенням та місцевою владою набирає дедалі більшої актуальності. Це наштовхує на думку, що в суспільстві з’являється розуміння спільної відповідальності за безпеку та якість життя в Горішніх Плавнях.

Тому, містяни все активніше у соціальній мережі Фейсбук намагаються донести до можновладців проблемні питання, які наразі є актуальними в Горішніх Плавнях.

Так, серед рекомендацій щодо безпечного життя громади, міській владі пропонують зробити індивідуальні підсвітки пішохідних переходів, особливо на проспекті Героїв Дніпра.

Також радять «підняти» пішохідні переходи біля навчальних закладів, замість непотрібних «лежачих поліцейських», а в деяких місцях, зробити знаки переходу, що мигають.

Головною ж відмінністю від старих сородичів є те, що нові пішохідні переходи підвищені – тобто підняті до рівня тротуару, а не тротуар занижений до рівня дороги. Горішньоплавняни вважають впровадження даних переходів є підвищення безпеки руху пішоходів.

Завдяки такому переходу, водії будуть змушені зменшувати швидкість, що стане важливим фактором для підвищення безпеки пересування пішоходів на вулицях нашого міста.

Від себе додамо – зменшення аварійності на дорогах має стати пріоритетом для кожного, адже і стосується ця проблема кожного, а не лише водіїв. То ж, крок до кращого суспільства – усунення перешкод для пересування горішньоплавнян. Люди стануть менш нервовими і більш щасливішими. І буде усім щастя!

 

Коментувати