Півтора мільйони на реконструкцію ЕЛЕМЕНТІВ благоустрою по вул. Миру. – Горішні Плавні

0

6 травня відбулись торги за за проєкт благоустрою тротуару та сходів. Переможцем стала компанія зі статутним капіталом у 100 грн. котра за рік свого існування виграла тендерів на майже 6 млн грн. 

Проєктом передбачається, реконструкція елементів благоустрою тротуару по вул. Миру (парна сторона) в районі будівлі №16 в м. Горішні Плавні.

Існуючі елементи благоустрою це бетонні сходи, які долають перепад висот у 1,08 м, покриття з бетонних тротуарних плит розмірами 1х1м. Реконструкція полягає у заміні існуючих бетонних сходів на сходи с суцільних гранітних блоків, часткова заміна тротуарного покриття, встановлення габіоних огорож з декоративним заповненням з підсвічуванням.
Метою проекту є поліпшення загального вигляду частини вулиці Миру.

Переможцем торгів виявилось ТОВ “ФОРТІС КОНСТРАКШНС” котре запропонувало 1 404 510,39 грн. що на 268 тис. менше ніж встановлена Департаментом ЖКХ ціна.

Та сама компанія котра навесні 2020 року реконструювала пішохідну доріжку за цією ж адресою. Саме ця фірма вимостила тротуар який перед пішохідним переходом провалився. 

ТОВ “ФОРТІС КОНСТРАКШНС” також виконували у місті такі роботи як будівництво автоматичної системи поливу від житлового будинку № 78 по проспекту Героїв Дніпра до паркового озера вартістю 1 199 797 грн. та додаткові роботи по цьому ж проєкту на суму 230 700 грн.

У 2019- 2020 рр. відновлювали дитячий та спортивний майданчик на прибудинковій території будинку № 3 по вул. Першопрохідців. витрачено було 470 550 грн.

Капітальний ремонт (термомодернізація) даху покрівлі амбулаторії по вул. Набережна, 7 в с. Дмитрівка за 990 000 грн. також виконувалось у 2020 році. Та ще с десяток об’єктів.

Загальна сума виграних тендерів 5 млн. 700 тис.грн. всі реалізовані або майже реалізовані у Горішніх Плавнях, компанією котра зареєстрована у місті восени 2019 року зі статутним капіталом СТО (100) гривень.

Стає незрозуміло, як так що одні компанії котрі працюють десятки років намагаються звести кінці з кінцями, а молода компанія яка “з*явилась на світ” у період кризи трохи більше року тому, отримує замовлень на 6 млн. Чи місцева влада так монополізувала місто що створює підприємства для себе? На жаль це питання відкрите.

Подивимось, через який час новий “благоустрій” почне розвалюватись під ногами пішоходів.

 

Коментувати