Поліціянта Горішньоплавнівського відділу поліції засудили за отримання хабара.

0

Суд виніс вирок колишньому співробітнику поліції, який просив та отримав 6000 грн від водія за непритягнення його до адмінвідповідальності.

До 42 500 грн штрафу з позбавленням права обіймати посади у правоохоронних органах строком на три роки засудили колишнього працівника поліції, який отримав 6000 грн неправомірної вигоди. Відповідний вирок ухвалив Комсомольський міський суд Полтавської області. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Як вказано в реєстрі, 2 листопада 2020 року близько 23:40 у Горішніх Плавнях обвинувачений, який служив у патрульній поліції, перебував разом із напарником у добовому наряді. На перехресті вулиць Будівельників, Строна, Гірників патрульні зупинили автомобіль ВАЗ 2106. Під час спілкування з водієм, обвинувачений повідомив, що виявив у нього ознаки сп’яніння. Водій відмовився пройти огляд на стан сп’яніння на місці, тому обвинувачений запропонував йому пройти огляд у медичному закладі та запросив до службового авто. Під час руху автівкою, патрульний запропонував водієві надати йому 6000 грн, щоб не проходити медогляд на стан сп’яніння та щоб на нього не складали адмінпротоколу.

11 листопада близько 15:39 обвинувачений зустрівся з водієм та у службовій автівці отримав від нього 6000 грн неправомірної вигоди.

Обвинуваченого визнали винним за ч. 1 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди, а так само прохання надати таку вигоду для себе чи третьої особи за вчинення чи невчинення такою службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає неправомірну вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища) Кримінального кодексу України. Крім штрафу, з нього мають стягнути 31 788 грн витрат на експертизи.

Вирок можна оскаржити до Полтавського апеляційного суду протягом 30 діб з дня його проголошення.

 

Коментувати