Поліціянти Горішніх Плавнів отримали один новий автомобіль, із дванадцяти виділених на Полтавщину.

0

26 січня в Головному управлінні Національної поліції в Полтавській області представили 12 нових автомобілів Renault Duster, придбаних у 2020 році за кошти Нацполіції України та обласного бюджету. 

Сучасні кросовери поліпшили матеріально-технічну базу поліції міста Полтава, Кременчук, Горішні Плавні, Зіньків, Лубни, Хорол, а також селищ міського типу Чутово, Велика Багачка та Машівка Полтавської області.

«Ми будемо і надалі робити все від нас залежне для покращання матеріально-технічного забезпечення поліції Полтавського регіону» зазначив Олег Синегубов.

Олександр Лемешко, перший заступник голови Полтавської обласної ради, наголосив: «Таких програм буде значно більше, адже без сильної правоохоронної системи державу складно будувати і виводити на новий рівень».

За інформацією моніторингового порталу DoZorro, у 2020 році Національна поліція України придбала 748 машин на 369 млн грн. Це спеціалізовані автомобілі, оснащені додатковим обладнанням. Усі їх замовник купив за переговорною процедурою в одного постачальника — ТОВ «Спец-Ком-Сервіс». Зокрема, придбали 310 Peugeot 301 (136 млн грн), 289 Renault Duster (144 млн грн) та 121 Renault Megane (67 млн грн). Крім централізованої закупівлі, автівки придбали і деякі місцеві управління поліції: у Києві (Mitsubishi L200), а також Вінницькій (Ford Tourneo Custom) і Полтавській (Suzuki New SX4) областях.

Коментувати