Повідомлення Комсомольського міського суду!

0

Відвідувачам Комсомольського міського суду Полтавської області при собі необхідно мати документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України, службове посвідчення , національне посвідчення водія України, інший офіційний документ, що містить фотокартку особи та печатку установи, яка видала документ). Його потрібно буде пред’явити при вході працівникам Служби судової охорони з метою ідентифікації осіб, які прибули до суду.

Також. Відновлено відправлення поштової кореспонденції

Комсомольський міський суд Полтавської області повідомляє, що у зв’язку із надходженням поштових марок від ТУ ДСА України в Полтавській області, відправлення поштової кореспонденції відновлено.
Додатково повідомляємо, що Комсомольським міським судом Полтавської області було зроблено замовлення на поштові марки в розмірі еквівалентному 30 000 грн, але ТУ ДСА в Полтавській області задовольнило потреби Комсомольського міського суду у поштових марках в розмірі еквівалентному 20 300 грн.

Приміщення Комсомольського міського суду Полтавської області тепер під надійною охороною
5 березня 2021 року приміщення Комсомольського міського суду Полтавської області взято під охорону співробітниками Територіального управління Служби судової охорони у Полтавській області.
До суду завітав начальник Територіального управління Служби судової охорони у Полтавській області полковник Служби Олександр Аленін, який привітав співробітників установи та голову суду Тетяну Куц з новим етапом співпраці, вручивши голові суду символічний знак Служби.
Тетяна Куц відзначила, що працівники Комсомольського міського суду Полтавської області давно чекали цього моменту, щоб працювати з відчуттям безпеки та захищеності.

Коментувати