Представили новопризначеного керівника поліції міста Горішні Плавні

0

Тимчасово виконуючим обов’язки керівника відділення №2 Кременчуцького відділу поліції (м. Горішні Плавні) призначений підполковник поліції Олег Фесенко.

25-го серпня Іван Вигівський, начальник поліції Полтавщини, з робочим візитом відвідав місто Горішні Плавні. Під час  зустрічі з поліцейськими місцевого відділення він представив особовому складу новопризначеного керівника, Олега Фесенка.

Також головний поліцейський області ознайомився з умовами праці в підрозділі, поспілкувався з особовим складом та акцентував увагу на суворому дотриманні дисципліни й законності як на роботі, так і в побуті.

«Основний критерій оцінки роботи поліції – це довіра населення. А вона може зростати виключно тоді, коли ми будемо якісно та швидко реагувати на заяви й повідомлення громадян, самовіддано працювати серед людей і для людей», – наголосив Іван Вигівський.

На сам кінець полковник поліції подякував колишньому керівникові за роботу та звернув увагу новопризначеного начальника на пріоритетні напрями діяльності Національної поліції України, враховуючи виклики сьогодення.

 

Коментувати