Прес-конференція поліції важливих подій у Комсомольську

0

18 березня начальник відділення поліції № 2 Кременчуцького ВП ГУНП в Полтавській області Карпець Евгеній Володимирович провів прес-конференцію для представників ЗМІ Комсомольська, на якій розповів про ряд заходів, що відбуваються на даний час у місті.

Начальник відділення поліції № 2 Кременчуцького ВП ГУНП в Полтавській області зауважив, що Комсомольськ перенасичений бандитизмом, тому відбуваються оперативні заходи спільно з працівниками ГУНП в Полтавській області.
Виявлено факти шантажування зі зброєю місцевих жителів. В ході проведень обшуків були затримані підозрювані з вилученням вогнепальної зброї і направленням її на експертизу до науково-дослідницького експертно-криміналістичного центру України. Наразі це питання знаходиться на контролі кримінального начальника ГУНП в Полтавській області. Карпець Евгеній Володимирович зауважив, якщо будуть виявлені факти фінансування бандитських груп, то вони будуть кваліфікуватись в рамках Закону України.

В ході прес-конференції було сказано про ряд заходів щодо вилучення наркотичних засобів, а саме 22 шприци з відповідною наркотичною речовиною та прекурсорів. Начальник відділення поліції № 2 Кременчуцького ВП ГУНП в Полтавській області попросив комсомольчан бути уважними і якщо комусь відомо про факти наркотичних діянь – звертатись до нього особисто, інформаторам анонімність буде гарантована.

Карпець Евгеній Володимирович розповів, що у Комсомольську була створена кінологічна служба, наразі тварини перебувають на спеціальних тренуваннях. Найближчим часом жителі міста зможуть побачити на власні очі підготовлену кінологічну службу у роботі.

Коментувати