Про Горішні Плавні режиссерка з Франції зніме повнометражний фільм – відео

0

У Горішніх Плавнях планують зняти повнометражний український художній фільм “Нижній горизонт”. Режисеркою, авторкою та сценаристкою фільму є Жанна Озірна. 

Творча група фільму вже завітала до міської ради Горішніх Плавнів, щоб погодити план роботи знімального майданчика.

“Українка Марина живе у Франції, працює і вчиться в Сорбонні, пише дисертацію про малі індустріальні міста. Тому що принцип малих індустріальних міст придумав французький архітектор. І вона це досліджує. Оскільки вона родом з цього міста, її науковий керівник пропонує завершити дисертацію, поїхавши у рідне місто, в якому вона не була майже 20 років. І от коли вона сюди повертається, зустрічає одного з героїв, який працює на комбінаті, знаходить загублені історії про свого батька, який теж був гірником, знаходить певні моменти своєї родинної історії. Загалом, це історія про віднайдення свого коріння”, – розповіла сюжет стрічки Жанна Озірна.

Йдеться, що зйомки фільму розпочнуться наприкінці літа цього року і триватимуть три тижні. 
Жанна Озірна, режисерка та сценаристка. У її фільмографії 5 короткометражних фільмів. Зараз працює на повнометражним ігровим дебютом Нижній Горизонт. Учасниця Berlinale Talents 2020. Членкиня Української кіноакадемії та Української гільдії режисерів. Учасниця Першого сценарного пітчингу від DzygaMDB та Української Кіноакадемії (в категорії Серіали та Авторське кіно).  Лекторка сценарної майстерні Keep it short Львівського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів Wiz-Art 2020. Авторка проєкту Сценарна майстерня малобюджетного короткометражного кіно Автостопом по галактиці.

Коментувати