Про стан захворюваності населення Горішніх Плавнів на туберкульоз

0

Протягом січня-жовтня 2017 року в місті зареєстровано 26 випадків захворювання на туберкульоз органів дихання, проти 25 у минулому році. Про це йдеться на офіційному сайті Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

На обліку у лікаря-фтизіатра перебуває 332 дорослих хворих на туберкульоз, з них 47 – з активною формою захворювання. У 46 пацієнтів діагностовано туберкульоз легень. Усі хворі були забезпечені протитуберкульозними препаратами.

У цьому році, як і минулого, від туберкульозу померла одна людина. На обліку у дитячого лікаря-фтизіатра перебуває 175 тубінфікованих дітей. Усі вони пройшли хіміопрофілактику.

План вакцинації проти туберкульозу виконаний на 46,4%. А план з флюорографічних обстежень – на 75,9%. З числа ВІЛ-інфікованих пройшли флюорографічне обстеження 28,3%; ті, хто перебуває на обліку у нарколога – 57,9% хворих.

За 10 місяців поточного року за державною програмою було отримано протитуберкульозної вакцини БЦЖ 2 тис. доз. А для діагностики туберкульозної інфекції – 6258 доз туберкуліну.

 

Коментувати