Проєкти комунального ЗМІ вартістю майже півтора мільйони гривень

0

 КП “Редакція газети “Громадська думка” отримала фінансування 1 444 тис.грн.  для реалізації своїх проєктів на…радіо. 

Один мільйон чотириста сорок чотири тисячі гривень для радіо ефірів на місцевій радіостанції, котра вже отримує фінансування! 

Постало питання до місцевої влади про те щоб дати можливість людям дивитися засідання сесій місцевої ради не в прямому ефірі ГОК ТВ, а у запису, наприклад на YouTube. Звичайно ж звернулися до комунальної газети за вирішенням цього питання.

Виступаючи на сесії директорка “Редакції” розповідала що, технічно дуже важко записати сесію та викласти запис в інтернет (діти справляються з “відосиками”, а для “редакції” важко – ред.).

Деякі заходи котрі планують транслювати в радіо ефірі

Нагадуємо що мова йшла саме про вільний доступ до відео запису сесії, а не про трансляцію важливих, найважливіших, підготовлених та змонтованих записів на радіо у заздалегідь визначений час.

Аналізуємо документ далі, п.6. Очікувані результати виконання Програми. П.6.2. Забезпечення відкритості та доступності інформації. Звертаємося до Вікіпедії з запитом, що ж таке інформаційна доступність, читаємо: “…потрібний інформаційний ресурс знаходиться у вигляді, необхідному користувачеві, в місці, необхідному користувачеві, і в той час, коли він йому необхідний.” Тож будуть містяни мати можливість отримати інформацію коли це необхідно, а не за розкладом радіо ефіру!? Звичайно ж ні.

Далі за пунктом йде п.6.4 Сприяння формуванню громадської думки. Звертаємося до інтернету знаходимо посібник з державного управління, та маємо наступні факти; Громадська думка за належної освіченості, інформованості мас з певного політичного питання може виступати як повноцінний партнер управлінських органів (в тому числі і в нечистих намірах останніх), суспільна думка може дати можливість політикам та посадовим особам маніпулювати широкими верствами населення які отримують інформацію через офіційні джерела.

Тож питання як би вирішено, але лише на користь місцевої влади.

Загалом, якщо це не чергова схема “відмивання грошей” то інформація котра буде надходити через ефір радіомовлення, буде ретельно відібрана, відкорегована і подана в найкращому світлі.

P.S. На сайті Горішньоплавнівської міської рада у звіті про другу сесію не написано ні слова про даний проект, але Прозорий Погляд все побачив, послухав та записав.  

Нормативний документ рішення підтримки проекту КП 1606735695_vikonkom2_215240

 

Коментувати